Obróbka skrawaniem metali CNC Bielsko-Biała, toczenie i frezowanie CNC

Specjalizujemy się w obróbce skrawaniem CNC od kilkunastu lat. Nasza siedziba jest w Bielsku-Białej. Zajmujemy się obróbką metali CNC różnymi metodami - toczenie, frezowanie. Wykonujemy też projektowanie detali i narzędzi do obróbki lub działamy na dokumentacji i projekcie dostarczonym przez klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  • Obróbka skrawaniem CNC
  • Toczenie CNC
  • Frezowanie CNC
  • Projektowanie

Projektujemy i wykonujemy dowolne detale i elementy, wg indywidualnych potrzeb i wymagań projektowych. Części wykonane metodą obróbki skrawaniem CNC w Bielsko-Biała znajdują szerokie zastosowanie. Między innymi często spotykane są w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, produkcyjnym itd. Warto skorzystać z obróbki metali CNC, jeśli zależy nam na wysokiej precyzji wykonania detali oraz jakości ich powierzchni. Nasz park maszynowy wyposażony jest w m.in.: tokarki, frezarki CNC i inne maszyny, które umożliwiają wykonywanie najbardziej skomplikowanych detali z wysoką powtarzalnością.

< obróbka skrawaniem metali bielsko-biała cnc
Najwyższa jakość detali i precyzyjny park maszynowy

W naszym parku maszynowym posiadamy wysoko precyzyjne maszyny CNC, które zapewniają dużą dokładność, a to przekłada się na wysoki standard detali, które dostarczamy. Produkujemy również narzędzia do obróbki skrawaniem, dlatego do każdego zlecenia dobieramy najlepsze narzędzia, a w przypadku nietypowych projektów, korzystamy z indywidualnie wytworzonych narzędzi tworzonych na zamówienie, pod konkretny projekt.

Rzetelność i stały kontakt

Stawiamy na współpracę długofalową oraz stały kontakt z naszymi Klientami w trakcie współpracy.Na bieżąco informujemy o przebiegu prac. Na każdym etapie współpracy zapewniamy wsparcie i doradztwo techniczne.

Terminowość i konkurencyjne ceny

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obróbce metali skrawaniem, dzięki czemu podajemy realny termin zrealizowania zlecenia, w cenie indywidualnie dopasowanej do potrzeb Klienta. Stale monitorujemy cały proces, aby obróbka przebiegała sprawnie i na określony termin.

< frezowanie toczenie cnc bielsko biała

Toczenie CNC Bielsko-Biała

Dzięki toczeniu CNC możemy wyprodukować elementy i detale z bardzo dużą precyzją, zachowując przy tym najwyższą powtarzalność. Nasza siedziba w której wykonujemy toczenie CNC znajduje się w Bielsko-Białej. Korzystamy z precyzyjnych i wydajnych maszyn, co w połączeniu z doświadczonym zespołem, pozwala nam uzyskać najwyższą jakość detali. Pracujemy na zaawansowanym oprogramowaniu CAD, dlatego możemy precyzyjnie dopasować projekt do indywidualnych potrzeb. Toczenie CNC to metoda, która daje wiele możliwości. Jej popularność wynika z tego, że możemy uzyskać dużą różnorodność elementów. Najczęściej są to kształty stożkowate, kuliste, cylindryczne, z bardzo dobrą jakością powierzchni.

Tempo pracy uzyskiwane za pomocą obróbki CNC jest dużo wyższe niż w przypadku konwencjonalnej obróbki. Taka automatyzacja produkcji zapewnia, że za każdym razem otrzymamy detal z takimi samymi parametrami, wymiarami i kształtami. Przez cały proces obróbki skrawaniem, dbamy o jakość, terminowość i sprawny przebieg projektu. Dzięki kontroli jakości nasi doświadczeni specjaliści pilnują, aby produkowane detale były w pełni zgodne z założeniami projektowymi.

Frezowanie CNC

Frezowanie CNC Bielsko-Biała wykonują nasi operatorzy z wieloletnim doświadczeniem na rynku obróbki metali. W naszym parku maszynowym posiadamy nowoczesne centra frezarskie CNC. Do każdego zlecenia wykorzystujemy wysokiej jakości, precyzyjne narzędzia skrawające, co bezpośrednio przekłada się na jakość detali. Sam proces frezowania składa się z ruchu obrotowego, który frez wykonuje. Zarówno jak w przypadku innych metod obróbki, również frezowanie pozwala na produkcję elementów o różnych kształtach. Uzyskiwana powierzchnia często ma charakter liniowy, rowków, da się również uzyskać płaszczyznę lub uzębienia. Posiadamy duży zakres materiałów, które możemy frezować. Jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane projekty z zakresu frezowania CNC. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Obróbka skrawaniem to jedna z najpopularniejszych metod obróbki, którą dzielimy na konwencjonalną i CNC - sterowaną komputerowo. Wyróżniamy też podział na jej metody, takie jak np. toczenie i frezowanie. W przypadku obróbki na maszynach sterowanych numerycznie, uzyskujemy najwyższą precyzję wykonywanych elementów. Nowoczesne technologie w połączeniu z doświadczonym operatorem, pozwalają wyprodukować detale znacznie szybciej niż w konwencjonalnej metodzie. To przekłada się na terminową realizację projektów i wysoką powtarzalność otrzymanych detali. Dzięki tym metodom, możemy uzyskać niemal dowolny, pożądany kształt obrabianego detalu.

Copyright © 2022 zomarcnc.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl
Zadzwoń +48 606 727 905